Maszyny do recyklingu marki GUIDETTI | AZOTAS Sprzedaż maszyn

innowacyjne maszyny do recyklingu

Firma AZOTAS jest dystrybutorem maszyn GUIDETTI. Jest to renomowana włoska marka, która specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości sprzętu do recyklingu. W tym artykule przedstawimy krótko tego producenta i wyjaśnimy, dlaczego właśnie jego produkty zasługują na uwagę.

GUIDETTI – innowacyjne maszyny do recyklingu

GUIDETTI to wiodący producent w dziedzinie recyklingu metali. To firma z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem w branży, która poczyniła wiele inwestycji w badania i rozwój swoich produktów. GUIDETTI to synonim pasji, technologii i dbałości o każdy detal. Przez cały czas istnienia na rynku stale rozwija się, udoskonala wdrażane rozwiązania i nieustannie dąży do osiągnięcia doskonałości. To wszystko procentuje ogromnym zaufaniem klientów na rynku międzynarodowym.

Firma GUIDETTI produkuje kompaktowe maszyny i linie do recyklingu metali kolorowych i innych materiałów, w tym m.in. aluminium, niklu, ołowiu, miedzi, cynku. Wdraża zaawansowane systemy zmniejszania wielkości i separacji na sucho, które mają na celu zabezpieczenie surowców i przygotowywanie ich do ponownego wykorzystania.

Niezawodnej jakości maszyny GUIDETTI maszyny osiągnęły najwyższy poziom separacji i izolacji akustycznej. Są łatwe w użyciu, rozdzielają materiały na podstawie ich wymiarów i ciężaru właściwego, zmniejszając przy tym koszty zarządzania i przetwarzania.

Recykling umożliwia ponowne wprowadzenie na rynek wielu ton surowców, oszczędzając energię i zasoby. To ogromny zysk osiągnięty w zakresie zmniejszenia zużycia surowców, redukcji kosztów produkcji wyrobów i emisji CO2.

AZOTAS – dystrybutor marki GUIDETTI

Firma AZOTAS to największy w Polsce dystrybutor maszyn recyklingowych GUIDETTI. Decyzja o wyborze właśnie tego producenta wynikała z potrzeby wprowadzenia na polski rynek świetnej jakości kompatybilnych urządzeń dla linii recyklingowych w momencie, gdy nastąpił u nas rozwój tego typu działalności. Te maszyny zapewniają szerokie możliwości zastosowania w wielu przedsiębiorstwach i zapewniają niezawodne działanie. Przyczyniają się do znaczącego podniesienia wydajności pracy w polskich firmach specjalizujących się w recyklingu. GUIDETTI oferuje kompletne maszyny sprzyjające w wydajnym odzysku rozmaitych surowców – od metali kolorowych po tworzywa sztuczne.