Separatory ROBI

Separatory marki GUIDETTI zostały zaprojektowane w taki sposób, aby skutecznie oddzielić odpady wcześniej poddane rozdrobnieniu i granulacji, na grupy poszczególnych surowców. Działają w oparciu o magnes, który rozpoznaje cząstki o tej samej wielkości i różnym ciężarze właściwym.

Oferowane przez nas modele separatorów z serii Robi to urządzenia, które doskonale spełniają funkcję maszyn do recyklingu elektroniki. Separują miedź, aluminium oraz inne metale kolorowe od tworzyw sztucznych z kabli i pozostałych części urządzeń elektronicznych. Umożliwiają skuteczny recykling radiatorów lub też chłodnic samochodowych, które są częstym przedmiotem odzysku surowców wtórnych. Recykling ZSEE to przodujący, lecz nie jedyny zakres zastosowań separatorów GUIDETTI, które z równym powodzeniem używane są m.in. w przemyśle tworzyw sztucznych lub drzewnym, oddzielając podstawowy materiał od kamieni, piasku i innych zanieczyszczeń.

Proponowane przez nas separatory to urządzenia o różnej mocy, której wybór decyduje o ich wydajności przerobowej. Mogą to być maszyny kompaktowe, znajdujące zastosowanie w małych, ukierunkowanych zakładach przetwarzających odpady, jak i firmach, które prowadzą kompleksową działalność utylizacyjną, dlatego są wyposażone w profesjonalne linie recyklingowe.

 

DANE TECHNICZNE:

Model Długość Szerokość Wysokość Waga Moc Produkcja
ROBI 71 1.930 mm 1.455 mm 2.030 mm 830 kg 3,5 kW (*)
ROBI 151 2.170 mm 1.860 mm 2.395 mm 1.070 kg 5,0 kW (*)

(*) wydajność produkcji zależy od rodzaju przetwarzanego materiału