O nas

AZOTAS – dystrybutor maszyn GUIDETTI

Firma AZOTAS zajmuje się sprzedażą maszyn do recyklingu renomowanej włoskiej marki GUIDETTI. Jesteśmy dystrybutorem maszyn GUIDETTI na terenie Polski. Nasza oferta handlowa jest skierowana do przedsiębiorców zajmujących się m.in. odzyskiem tworzyw sztucznych, metali nieżelaznych takich jak miedź, aluminium, cynk, ołów, nikiel oraz metali szlachetnych. Proces ten odbywa się poprzez granulację kabli, części samochodowych oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (ZSEE), a także poprzez odseparowanie surowców wtórnych od pozostałych materiałów przerobowych.

Wszystkie produkty marki GUIDETTI należą do grupy maszyn do recyklingu w technologii suchej separacji. Recykling metodą suchej separacji umożliwia odzyskanie najdrobniejszych elementów surowców wtórnych z podanej frakcji odpadów. Dlatego maszyny do odzysku miedzi, aluminium czy tworzyw sztucznych polecanej przez nas marki to urządzenia odpowiadające wymaganiom nowoczesnych firm recyklingowych.
Oferujemy wyłączenie nowe urządzenia sprawdzonego producenta z wieloletnim doświadczeniem. Realizujemy również indywidualne zamówienia poprzez tworzenie linii recyklingowych zgodnie z oczekiwaniami i potrzebami klienta. Swoim klientom zapewniamy opiekę przedsprzedażową i posprzedażową na najwyższym poziome.

Dlaczego postawiliśmy na jedną markę?

Firma AZOTAS jest największym w Polsce dystrybutorem maszyn recyklingowych GUIDETTI. Nasza decyzja o wyborze tej marki wzięła się z potrzeby wprowadzenia na polski rynek świetnej jakości kompatybilnych urządzeń dla linii recyklingowych w momencie, gdy nastąpił u nas rozwój tego typu działalności. Wysoka jakość maszyn oraz możliwość wykorzystania ich do wielu zadań związanych z odzyskiem surowców wtórnych ma bez wątpienia wpływ na wydajność pracy przedsiębiorstw zajmujących się recyklingiem. GUIDETTI oferuje kompletne wyposażenie dla firm, które chcą wyróżniać się skutecznością w odzysku rozmaitych surowców – od metali kolorowych po tworzywa sztuczne.

Pobierz katalog produktów firmy Guidetti.