O nas

AZOTAS – dystrybutor maszyn GUIDETTI

Firma AZOTAS zajmuje się sprzedażą maszyn do recyklingu GUIDETTI, znanej włoskiej marki. Oferta sprzedaży maszyn jest skierowana do przedsiębiorców zajmujących się m.in. odzyskiem tworzyw sztucznych, metali nieżelaznych takich jak miedź, aluminium, cynk, ołów, nikiel poprzez rozdrabnianie, granulację kabli, chłodnic oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (ZSEE). Wszystkie maszyny GUDETTI pracują w technologii suchej separacji. Swoim klientom zapewniamy opiekę przedsprzedażową i posprzedażową na najwyższym poziome. Oferujemy wyłączenie nowe urządzenia sprawdzonego producenta z wieloletnim doświadczeniem. Realizujemy również indywidualne zamówienia poprzez tworzenie linii recyklingowych zgodnie z oczekiwaniami i potrzebami klienta.

Produkty które znajdują się w naszej ofercie czyli urządzenia oraz instalacje do przetwarzania metali i tworzyw sztucznych, to towary najwyższej jakości wykonane przez firmę GUIDETTI.

Jako licencjonowany dystrybutor firmy GUIDETTI w Polsce, zapewniamy naszym Klientom wysoką jakość w zakresie doboru odpowiednich urządzeń oraz instalacji.

Na wszelkie pytania w zakresie doradztwa technicznego oraz praktycznego odpowiemy jako doświadczeni profesjonaliści. Wykonamy dla Państwa sprecyzowane oferty wraz z podglądowym layoutem.

Montaż naszych instalacji wykonywany jest przez doświadczonych pracowników pod nadzorem specjalistów producenta.

Gwarancja, to jeden z najważniejszych celów naszej działalności. Zależy nam na dostarczeniu Państwu najlepszych produktów, ale jeszcze ważniejsze dla wszystkich jest zostawić przekonanie o bezpieczeństwie jakim jest stała opieka po sprzedażowa nad Klientem. Pozostając w przekonaniu o wysokiej jakości produktów i obsługi, udzielamy Państwu 12 miesięcznej gwarancji na cały asortyment wraz z montażem z możliwością wydłużenia.

Zapraszamy do zapoznania się z NASZYMI PRODUKTAMI!

Pobierz katalog produktów firmy Guidetti