Instalacje z serii WEEE(RAEE) i Car Fluff (ASR)

Instalacje z serii WEEE (RAEE) i Car Fluff (ASR) to innowacyjne rozwiązania w dziedzinie technologii odzysku przemysłowego. Maszyny przemysłowe GUIDETTI pozwalają odzyskać surowce wtórne, w tym metale nieżelazne zawarte w sprzęcie elektrycznym, elektronicznym, AGD oraz częściach samochodowych (recykling ASR). Metale te znajdują się m.in. w pralkach, zmywarkach, monitorach i telefonach komórkowych, ale także w częściach takich jak chłodnice czy też akumulatory samochodowe.

Proponowane przez nas instalacje do recyklingu są wydajnymi i skutecznymi w działaniu urządzeniami, które można skonfigurować w dowolny sposób, według potrzeb zakładu. Charakterystyczną cechą maszyn marki GUIDETTI jest kompaktowość, która pozwala na zbudowanie wielozadaniowych linii recyklingowych na niewielkiej przestrzeni.

Wybór oferowanych urządzeń przemysłowych oznacza również podjęcie kroków w kierunku zmniejszenia zanieczyszczenia odpadami. Umożliwia odzyskanie ważnych surowców, które w innym wypadku wymagałyby długotrwałej utylizacji, nie bez szkody na środowisko.

KATEGORIE PRZETWARZANYCH ODPADÓW:

R2 Duże AGD (pralki, zmywarki, piekarniki, okapy, płyty grzewcze itp.)
R3 Aż do 400 mm wielkości – TV i monitory (CRT, LCD lub plazma)
R4 Aż do 200 mm wielkości – Małe AGD, elektronika użytkowa, (płytki PCB, drukarki, notebooki, telefony itp.)
CAR-FLUFF Jest to odpad, którego nie można odzyskać normalnymi procesami takimi jak: oczyszczanie, rozbiórka czy kruszenie/rozdrabnianie pojazdów.

MOŻLIWOŚCI KONFIGURACJI LINII: